Jak budujemy

Dom w Twoim zasięgu!

Dom w Twoim zasięgu

Boisz się kosztów ogrzewania?

U nas nie musisz. W grudniu 2021, czyli w najzimniejszym miesiącu roku, 4-osobowa rodzina mieszkająca na osiedlu Wierzbowa Kraina zapłaciła za gaz 259,14 zł. Koszt obejmował ogrzewanie wraz z ciepłą wodą użytkową.

Jak to możliwe? 

Budujemy tak, by było ciepło.

Ciepło i oszczędnie

Mieszkanie w domu o powierzchni 99,8 m2 nie musi oznaczać wysokich rachunków za prąd czy ogrzewanie gazowe.

Wszystkie pomieszczenia w domu posiadają niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe, co pozwala na minimalizację kosztów ogrzewania oraz na swobodną aranżację każdego z pomieszczeń.

Ogrzewanie zapewnia wysoce sprawny piec gazowy typu kondensacyjnego, zdalnie sterowany intuicyjnym panelem.

Energooszczędne elementy domu

Pogodziliśmy energooszczędne rozwiązania z estetyką. Zastosowaliśmy trzyszybowe, energooszczędne okna o ramach w kolorze antracytowym, nawiązujące do koloru elewacji.

Drzwi zewnętrzne są również energooszczędne, z ciepłą ościeżnicą z poszerzeniami ukrytymi w posadzce.

W domach instalujemy również termoizolacyjne schody strychowe nowej generacji, przeznaczone do budynków energooszczędnych.

Komfort cieplny

Przemyślany, dopracowany projekt i staranne wykonanie sprawiły, że dom jest solidny, wygodny i odporny na różne warunki atmosferyczne. Przyjemny do mieszkania latem i ciepły zimą. Zabezpieczony i wolny od wilgoci. 


Sufit na piętrze izolujemy 30 cm wełną mineralną.


Ściany fundamentów ocieplone 15 cm styropianem i izolowane przeciwwilgociowo. Posadzka parteru ma 12 cm izolację od gruntu co w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym daje ciepłe i przytulne wnętrza. 


Ściany zewnętrzne zabezpiecza 20 cm warstwa styropianu pokryta estetycznym i trwałym tynkiem silikonowym

Cisza

Jeśli do tej pory mieszkałeś w bloku, wiesz, jak uciążliwe potrafią być odgłosy z sąsiedztwa. W nowym domu będziesz wolny od takich problemów.

Pomiędzy budynkami wykonana jest 2 cm dylatacja wypełniona styropianem zapewniającym izolację akustyczną, wibracyjną i cieplną.

Przed odgłosami we własnym domu uchroni Cię izolacja akustyczna posadzki piętra wykonana 3 cm warstwą styropianu.

Dom w Twoim zasięgu

Wokół domu

Przestrzeń i porządek

Obawiasz się bałaganu po budowie? Niepotrzebnie. Teren ogrodu zostanie uprzątnięty i wyrównany. Powierzchnia działki daje duże możliwości - ustawisz tutaj huśtawki i basen dla dzieci, wygospodarujesz miejsce na domek ogrodowy. Stwórz własny, niepowtarzalny klimat!

Wygoda i prywatność

Taras wyłożony jest estetyczną kostką betonową.

Pomiędzy sąsiadującymi domami zastosowaliśmy drewnianą przesłonę, stwarzając idealne warunki na poranną kawę czy grilla z przyjaciółmi.

Działka jest ogrodzona płotem z paneli 3D na betonowej podmurówce.

Parking

Koniec problemów z parkowaniem. Przed domem znajdują się dwa miejsca postojowe utwardzone kostką. Możesz zaparkować bezpośrednio z ulicy. A zakupy czy wózek z dzieckiem wprowadzisz wygodnie utwardzoną ścieżką prosto do samych drzwi.

ARCHITEKTURA

Domy wygodne i ładne - Wierzbowa Kraina to niebanalne, nowoczesne budynki, w których zadbaliśmy o detale. Dach pokryty jest dachówką płaską pasującą do nowoczesnej stylistyki. Antracytowe zewnętrzne ramy okien oraz drzwi zewnętrzne w tym samym kolorze stanowią ciekawe akcenty kolorystyczne. Rynny i rury spustowe również nawiązują do koloru dachu i elewacji stanowiąc estetyczny element nowoczesnej architektury budynku.