Jak budujemy

Dom w Twoim zasięgu!

Dom w Twoim zasięgu

Konstrukcja & technologia

Cisza

Jeśli do tej pory mieszkałeś w bloku, wiesz, jak uciążliwe potrafią być odgłosy z sąsiedztwa. W nowym domu będziesz wolny od takich problemów.

Pomiędzy budynkami wykonana jest 2 cm dylatacja wypełniona styropianem zapewniającym izolację akustyczną, wibracyjną i cieplną.

Przed odgłosami we własnym domu uchroni Cię izolacja akustyczna posadzki piętra wykonana 3 cm warstwą styropianu.

Ciepło i oszczędnie

Mieszkanie w domu o powierzchni 99,8 m2 nie musi oznaczać wysokich rachunków za prąd czy ogrzewanie gazowe.

Wszystkie pomieszczenia w domu posiadają niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe, co pozwala na minimalizację kosztów ogrzewania oraz na swobodną aranżację każdego z pomieszczeń.

Ogrzewanie zapewnia wysoce sprawny piec gazowy typu kondensacyjnego, zdalnie sterowany intuicyjnym panelem.

Energooszczędne elementy domu

Pogodziliśmy energooszczędne rozwiązania z estetyką. Zastosowaliśmy trzyszybowe, energooszczędne okna o ramach w kolorze antracytowym, nawiązujące do koloru elewacji.

Drzwi zewnętrzne są również energooszczędne, z ciepłą ościeżnicą z poszerzeniami ukrytymi w posadzce.

W domach instalujemy również termoizolacyjne schody strychowe nowej generacji, przeznaczone do budynków energooszczędnych.

Komfort cieplny

Przemyślany, dopracowany projekt i staranne wykonanie sprawiły, że dom jest solidny, wygodny i odporny na różne warunki atmosferyczne. Przyjemny do mieszkania latem i ciepły zimą. Zabezpieczony i wolny od wilgoci. 


Sufit na piętrze izolujemy 30 cm wełną mineralną.


Ściany fundamentów ocieplone 15 cm styropianem i izolowane przeciwwilgociowo. Posadzka parteru ma 12 cm izolację od gruntu co w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym daje ciepłe i przytulne wnętrza. 


Ściany zewnętrzne zabezpiecza 20 cm warstwa styropianu pokryta estetycznym i trwałym tynkiem silikonowym

Dom w Twoim zasięgu

Wokół domu

Przestrzeń i porządek

Obawiasz się bałaganu po budowie? Niepotrzebnie. Teren ogrodu zostanie uprzątnięty i wyrównany. Powierzchnia działki daje duże możliwości - ustawisz tutaj huśtawki i basen dla dzieci, wygospodarujesz miejsce na domek ogrodowy. Stwórz własny, niepowtarzalny klimat!

Wygoda i prywatność

Taras wyłożony jest estetyczną kostką betonową.

Pomiędzy sąsiadującymi domami zastosowaliśmy drewnianą przesłonę, stwarzając idealne warunki na poranną kawę czy grilla z przyjaciółmi.

Działka jest ogrodzona płotem z paneli 3D na betonowej podmurówce.

Parking

Koniec problemów z parkowaniem. Przed domem znajdują się dwa miejsca postojowe utwardzone kostką. Możesz zaparkować bezpośrednio z ulicy. A zakupy czy wózek z dzieckiem wprowadzisz wygodnie utwardzoną ścieżką prosto do samych drzwi.

ARCHITEKTURA

Domy wygodne i ładne - Wierzbowa Kraina to niebanalne, nowoczesne budynki, w których zadbaliśmy o detale. Dach pokryty jest dachówką płaską pasującą do nowoczesnej stylistyki. Antracytowe zewnętrzne ramy okien oraz drzwi zewnętrzne w tym samym kolorze stanowią ciekawe akcenty kolorystyczne. Rynny i rury spustowe również nawiązują do koloru dachu i elewacji stanowiąc estetyczny element nowoczesnej architektury budynku. 

Dom w Twoim zasięgu

Dziennik osiedla

Zwolnij dla siebie

Zwolnij dla siebie

Leave review
Coraz więcej mieszkańców miast ucieka na podmiejskie osiedla.
Czytaj dalej
Twój rajski ogród

Twój rajski ogród

Leave review
Najlepsze restauracje na świecie, także te nagradzane gwiazdkami Michelin, ...
Czytaj dalej
Urlop raz w roku to za mało

Urlop raz w roku to za mało

Leave review
A kto powiedział, że urlop przysługuje nam tylko raz w roku?
Czytaj dalej